Кандидати в мажоритарних округах здебільшого є директорами підприємств, безробітними, фізичними особами – підприємцями чи народними депутатами.
Найпопулярнішою є посада директора – таких кандидатів близько 519 осіб. На другому місці перебувають кандидати без роботи – 497, далі йдуть ФОПи – 427, нардепи – 192, пенсіонери – 106.
Натисніть на графіку для більш детального перегляду
Посада директора охоплює керівників бізнесу: приватних підприємств, товариств з обмеженою відповідальністю тощо. Зокрема, ми налічили 313 директорів ТОВ з-поміж 519 згадок.
Зауважимо, що "директорів із (чогось)" ми зарахували до окремої категорії – таких 18 кандидатів.
Менш ніж 10 разів згадується така професія, як журналіст – ми виявили 9 таких кандидатів. А ще є 7 кореспондентів.
Також ми нарахували 129 унікальних професій чи посад, які трапляються лише по одному разу. Зокрема, йдеться про фотографа, суддю у відставці, сторожа, старшого зміни в піцерії, спортсмена, слюсаря-монтажника, різнороба, працівника "МакДональдсу", режисера, офіцера-психолога, оперуповноваженого, метролога, льотчика, майстра з манікюру, оббивальника вагонів, касира, командира роти, енергетика, діловода, докторанта, гірника, актора тощо.
З повним переліком ви можете ознайомитися за посиланням.
Методологія:
Професії та посади кандидатів-мажоритарників ми виокремили з їхніх біографій.
Зауважимо, що ми аналізуємо професії всіх зареєстрованих мажоритарників, ігноруючи те, чи було їхню реєстрацію скасовано.
Категорія "без роботи" містить "тимчасово непрацюючих" і "безробітних".
Нагадаємо, Громадський рух ЧЕСНО проаналізував перші десятки прохідних партій.
21 липня 2019 року відбудуться позачергові вибори до Верховної Ради України. Громадський рух ЧЕСНО збирає інформацію про політичні партії та кандидатів у нардепи у спецпроекті Polithub, де кожен виборець має змогу не лише знайти біографію кандидата чи кандидатки, а й перевірити його/її на доброчесність.
Поділитись