Опис політика
Станом на середину липня 2021 року Єлизавета Ясько долучилася до написання 66 законопроєктів і подала пʼять поправок до одного законопроєкту (одну з них враховано повністю, а ще чотири — частково). Крім того, вона направила шість депутатських запитів і пʼять разів виступила у парламенті (усі з трибуни).
У березні 2020-го року виступила проти створення консультативної ради в Тристоронній контактній групі за участі представників ОРДЛО незважаючи на позицію фракції “Слуга народу”.
З 17 вересня 2019 року до 11 січня 2021 року Ясько була головою Постійної делегації у ПАРЄ. Після усунення з цієї посади вона залишилася членом делегації.У січні 2021 року українську делегацію в ПАРЄ очолила Марія Мезенцева змінивши Ясько.
У березні 2019 року Ясько підписала лист-звернення до секретаря РНБО Олексія Данілова із проханням звільнити свого позаштатного радника Сергія Сивоху.
У 2019 році була обрана народною депутаткою 9 скликання від партії “Слуга народу” номером 15 у списку як безпартійна. Членкиня однойменної фракції. Членкиня Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва.
З вересня 2019 року - голова української делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи.
Лекторка Українського Католицького Університету.
Влітку 2017 року працювала в Міністерстві з питань діджиталізації, культури медіа та спорту Великої Британії. Після повернення в Україну, створила ініціативу культурно-освітніх подій “Yellow Blue Strategy”.
До того працювала в CFC Consulting, Українському кризовому медіа центрі, в команді стратегічних комунікацій Адміністрації Президента України.
Координувала українську кампанію в Нідерландах “Hop Nederland Hop” та мультимедіа проект “UN Hundred”.
Є членкинею швейцарської миротворчої ініціативи Caux Initiative of Change. Стипендіатка програм “Всесвітні Студії”, “Seed Grant”, “Завтра.UA”, “Caux Scholar Program Initiative of Change”, “Clinton Global Initiative University”, “European Forum Alpbach”.
Освіта
З відкритих джерел відомо, що у 2013-2014 роках Ясько за програмою обміну навчалася в Московському державному університеті ім. М. В. Ломоносова.
Є автором гімна для Філософського факультету КНУ.
Закінчила КНУ ім.Т.Г.Шевченка за спеціальністю “політологія” та Оксфордський університет (Велика Британія) за фахом “державне управління”.
Маркерні голосування
Дозволяє обіг медичних препаратів на основі канабісу, що полегшить лікування онкохворих та військових.
прийнято
Позбавляє впливу російських спецслужб в Україні під прикриттям релігійних установ.
прийнято
Освіта
Пов'язані партії
Балотування
-
2019список №15Верховна Рада 9-го скликання, позачергові: ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ" — список №15Обрано
Фракції
- Верховна Рада 9
-
Серпень 2019 — ...Слуга народу
Міжфракційні обʼєднання
-
2019-09-10 — ...Рівні можливості
-
2019-09-13 — ...Українці в світі
-
2019-09-18 — ...ЕКОНОМІКА.NOW
-
2019-09-20 — ...БлокчейнФоЮкрейн (Blockchain4Ukrain)
Комітети
- Верховна Рада 9
-
Серпень 2019 — ...Комітет з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва